Rok 2021

Rok 2021 to początek naszej działalności. Wpis do KRS otrzymaliśmy 21 września. I choć nie otrzymaliśmy żadnego grantu udało wspierały nas instytucje publiczne i firmy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zorganizować kilka wyjątkowych wydarzeń.

 

 

Igła z nitką w dłoni stres z głowy przegon
  • Ogólnopolski Konkurs „Wyszywane serce z motywem świątecznym”. Otrzymaliśmy od Was ok 30 prac. Serca wykonane własnoręcznie, sfotografowane w wyjątkowej świątecznej atmosferze to wielka przyjemność i radość. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Dziękujemy głównemu sponsorowi konkursu firmie Ariadna z Łodzi, która ufundowała 5 zestawów dla hafciarki a Fundacja Nitkomaniacy ufundowała dwie nagrody – wyróżnienia. Zobacz Galeria Serc
  • Wspólne szycie serc na choinkę. Warsztaty w Klubokawiarni Pora na seniora. Dziękuje Fundacji „Pora na Seniora” za wspólne spotkanie z seniorami.
  • Wspólne wyszywanie i kolędowanie. „Bardzo dobrych, czułych i miłych Świąt” Te słowa, niosące życzenia i przesłanie na czas Świąt Bożego Narodzenia, powstały dzięki pracy rąk piętnastu osób, które wyszywały składające się na nie litery. Projekt Fundacji „Nitkomaniacy” został zrealizowany dzięki zaangażowaniu kilkunastu osób. Każda z osób wyszywała jedną literę z których utworzyliśmy świąteczną makatkę. Makatka została zaprezentowana w DK Kadr.